Opowiadania cuckold

Najnowsze posty

Zaskoczenie

Zaskoczenie

O d Akcji z Grześkiem minął tydzień…całkiem dobry tydzień. Jak to mówią mądrzy ludzie, podstawa to rozmowa. Na następny dzień po naszym małym trójkącie porozmawiałem z Kają, potem zadzwoniłem do Grześ... »

Rżnięcie mężatki …

Rżnięcie mężatki …

Pamiętał jak długo zeszło mu nim dała się uwieść,ile musiał czekać jego kutas aż dostanie od niej to na czym mu naprawdę zależało.Kiedy tylko ją zobaczył pierwszy raz w pracy zamarzył by ją przelecieć... »

Związali mnie i ..

Związali mnie i ..

Wybrałam się z mężem na wesele naszej przyjaciółki Oli, z którą znamy się od dziecka. Obie mamy po 25 lat z tym, że ja wyszłam za mąż już 2 lata temu. Ponieważ było to dwu dniowe wesele mieliśmy zarez... »

Kąpiel Joanny

Kąpiel Joanny

Paweł był dorastajacym chłopcem. Miał 15 lat i jak każdy chłopiec w tym wieku interesował się płcia przeciwna. Czytał oczywiscie różne czasopisma, ogladał filmy na video i surfował po internecie w pos... »

Joanna i ochraniarze

Joanna i ochraniarze

Widzisz ja? – Nie. Poczekaj. – Teraz patrz! Jest tam. Stoi w kolejce do kasy – irytował się Marek, pracownik firmy ochroniarskiej przy dużym, krakowskim markecie. – Ach, teraz ja wid... »

Joanna i dzika Afryka

Joanna i dzika Afryka

Jak to się nieraz dziwnie układaja losy – myslała Joanna siedzac wtulona w ramiona męża Henryka na posłaniu z koców w prymitywnym szałasie murzyńskiej wioski gdzies w sercu afrykańskiego buszu. Było c... »

Lekcja Joanny

Lekcja Joanny

37-letnia Joanna nie pracowała, odkąd urodziła i zajęła się wychowaniem drugiego dziecka – małej Agnieszki. Ich pierwsze dziecko – syn Paweł był już w szkole średniej. Powodziło im się średnio, dlateg... »

Joanna nad morzem

Joanna nad morzem

Tego lata trzydziestosiedmioletnia Joanna wraz z mężem Henrykiem i piętnastoletnim synem Pawłem postanowili spędzić wakacje nad morzem. Wynajęli na tydzień domek campingowy. Z pogoda trafili w dziesia... »

Ryzykowna gra Joanny

Ryzykowna gra Joanny

Henryk (42 lata) wraz z żona Joanna (35 lat) znudzeni monotonia małżeńskiego współżycia postanowili je sobie trochę urozmaicić. Odgrywali więc małe scenki w sobotnie wieczory. Scenariusz zawsze był po... »

Ukarany

Ukarany

Moja żona chyba już od pewnego czasu wiedziała o mojej „stópkowej pasji”. Pewnego wieczoru, gdy wróciłem do domu, siedziała przed komputerem i przeglądała wszystkie stronki na, których był... »

Page 1 of 41234

 

 

Leave a Reply

Serwis Hotwife.pl wykorzystuje pliki cookies. Wszelkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na użytkowanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Akceptuję
x